Koncerty

Koncerty, exhibice, festivaly, firemní večírky.

Aktuální pozvánky a informace najdete na facebooku a dalších sociálních sítích.

Workshopy

Workshopy pro děti a semináře pro dospělé.

Zvuk je mocné médium, které dokáže rozvibrovat naše podvědomí i celý náš organizmus. To a více věcí mohout všichni pochopit, vyzkoušet a ověřit si na zážitkových workshopech. Údělem hudby není abychom roky dřeli na nějaký nástroj. Ale abychom vnímali radost z našeho tvoření a postupné virtuozity. Zapomeňme prosím jednou pro vždy na větu “Musíš cvičit a jednou mi poděkuješ.” Zkusme hledat cesty jak vzbuzovat zájem, lásku a radost z hudby. Workshopy pro všechny vzbuzují zájem o hudbu a podporují kreativitu, ale obsahuj i mnoho muzikoterapeutických prvků.

Sound healing

Relaxační hudba, meditační koncerty, muzikoterapie.

Hudba působí na naše emoce, podvědomí ale hlavně svou vibrací dokáže mnohé odblokovat. Je to komplexní a mocný nástroj, tak přirozený, že si mnohdy ani
neuvědomujeme jeho sílu. Nikoho nepřekvapí že zvuk dokáže čistit brýle, řezat sklo, nebo rozbít skálu. Jak asi tato energie působí na náš
organizmus?

Music shop

Výroba hudebních nástrojů.

Některé hudební nástroje, potřebné na workshopy, meditace a koncerty, jsem v požadované kvalitě prostě neobjevil. Musel jsem si je tedy sám vyrobit. Časem jsem zjistil, že nejsem sám kdo něco takového používá a samovolně vnikl malý obchůdek s nabídkou kvalitních hudebních nástrojů pro jednotlivce i např. jógová centra.

Na druhé straně na požádání škol a školek také vyrábím sady hudebních nástrojů které odolají dětským rukám, jsou za dostupnou cenu a navíc, dobře zní.

Spolupráce s jinými umělci

V současné době převládá projekt ECHOING SOUNDS. Je založený na spolupráci s houslistkou a zpěvačkou Andreou Tkáčovou se kterou za pomocí looperu vytváříme plnohodnotnou taneční hudbu.

 

Za zmínku však stojí i mnoho dalších projektů.

Luiza Mintsaeva (Russia)
Meenal Agnihotri Natu (India)
Sofia Shamhalova (Russia), Jun Rong (Canada)
Marianna Gevorgyan (Armenia)
Petra Sedláková Humeňanská (Slovakia)