Hledáte možnosti jak se svým dítětem smysluplně strávit čas a prohloubit tím váš vztah?

Přihlaste se zDARma hned teď do čtyřdenního online kurzu VESELE S UKULELE.

Kurz se bude konat online ve dnech 13.-16.1.2025.

Zahrajete si 10 písniček za 4 dny, i když jste nikdy předtím nedrželi v ruce žádný hudební nástroj.

Ukulele je úžasný startovní nástroj. Pro mnohé akordy stačí použít pouze jeden prst a vhodně vybrané písničky posouvají i malé dítě velmi rychle dopředu.

Kurz je veden zábavnou formou, při které dítě (ani rodiče) neztrácejí nadšení a motivaci.

Pokud máte rádi hudbu, je úplně jedno zda jste odborník, anebo naprostý lajk.

V několika lekcích se Vám a Vašemu dítěti dostane pomoci formou jednoduchých návodů a postupů, které Vás spolehlivě provedou začátkem hudebky a pomohou Vám k rychlému startu při hraní na krásný hudební nástroj, který se jmenuje ukulele.

Můžete hrát společně se svým dítětem a navzájem si pomáhat. Můžete být při tom, když se vaše dítě učí hrát a radit mu. Můžete se učit hrát sami a písničky jen společně zpívat. Vše je v pořádku a vše vás povede ke společné radosti a zábavě.

Nejedná se o žádné noty a etudy. Prostě jen začnete hrát písničky. Hned a od prvního okamžiku.

Ukulele je totiž ten pravý nástroj pro takový písničkový start. Žádný strach. Hudba je přece zábava, radost a štěstí. 🙂

Kurz je určen pro rodiče, kteří se zamýšlí jak nejlépe uvést svoje dítě do světa hudby. Je veden jako výuka hry na ukulele pro malé začátečníky a využívá jednoduchých zkratek a postupů, které provedou mladého muzikanta všemi úskalími začátků interpretace.

Ideální je, pokud se společně vzdělává dítě i rodič a hrají dohromady. V tom případě má kurz plný vedlejší efekt sladění vztahu rodiče s dítětem

„Jmenuji se Zdeněk Hladík. Už 35 let se věnuji hudbě a učení hudby.

Specializuji se na hudební pedagogiku, muzikoterapii a sound healing. Mou vášní je práce s dětmi. Skvěle se vyznám v dětské duši malého muzikanta a různých technikách jak se s radostí a zájmem naučit na jakýkoliv hudební nástroj. Umím vzbudit nadšení a provázet v dlouhodobém flow.

Hudbu jsem neučil pouze v Evropě, ale i v Austrálii a moji žáci rádi říkají, že jsem je přivedl k celoživotní lásce k hudbě. Také jsem studoval klasickou indickou hudbu (carnatic music) přímo v Indii a dodnes spolupracuji s mnoha hudebníky z celého světa.“

-Zdeněk Hladík-

Pokud v této chvíli nevlastníte žádné ukulele, nevadí, můžete se přihlásit i tak. 🙂